در حال بارگذاري - Loading...

آخرين مطالب منتشر شده در سايت

دکتر الهه میانه ساز - صفحه نخست

» هفدهمین کنگره طب فیزیکی و توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران

هفدهمین کنگره طب فیزیکی و توانبخشی و الکترودیاگنوز ایران همکاران ارجمند از شما دعوت میشود تا با حضور سبز خود در هفدهمين كنگره سراسري طب فيزيكي، توانبخشي و الكترودياگنوز ايران كه از روزهاي 13 تا 15 آذر ماه سال 92 در سالن بين المللي همايش هاي رازي برگزار مي شود شركت نماييد. این کنگره دارای بالاترین امتیاز بازآموزی می باشد (13 امتیاز).

ادامه مطلب


» درمان مشکلات تعادل و راه رفتن در پارکینسون

اخیرا در بیمارستان فیروزگر تهران روش جدید بیوفیدبک جهت درمان اختلال راه رفتن بیماران پارکینسون به کار برده میشود.

ادامه مطلب


» روشهای درمانی

تخصص طب فيزيکی و توانبخشی چیست؟ متخصصین این رشته پزشکانی هستند که پس از اتمام دوره پزشکی عمومی، دوره تخصص طب فیزیکی یا توانبخشی را طی مینمایند. این دوره در ایران سه سال به طول می انجامد. فعالیت متخصصین این رشته در زمینه درمانهای فیزیکی بیماریهای عضلانی اسکلتی، توانبخشی اختلالات حرکتی و الکترودیاگنوز میباشد.

ادامه مطلب


» عوارض طب سوزنی

عوارض طب سوزنی: - کبودی، درد و خونریزی در محل سوزن زدن - عفونت در محل - آسیب به احشای داخلی سوراخ شدن ریه به ویژه پنموتوراکس - آسیب به اعصاب و عروق اطلاع از آناتومی دقیق اعضا، اعصاب و عروق بدن و با بالارفتن مهارت پزشکانی که طب سوزنی انجام میدهند میزان این عوارض به حداقل میرسد. لذا توجه نمایید: سلامتی خود را به دست افراد ناآگاه به خطر نیاندازید.

ادامه مطلب


» کاربردهای طب سوزنی

علی رغم ادعای برخی افراد، طب سوزنی درمان همه مشکلات و درد ها نیست. بر اساس تجربه ما در رشته طب فیزیکی و توانبخشی طب سوزنی بیشترین کاربرد را در موارد زیر دارد: - کمر درد حاد و مزمن شامل کمر درد های مکانیکال، دیسکوپاتی، آرتروز کمر، اسپاسم عضلات، تنگی کانال کمر - گردن درد حاد و مزمن شامل دیسکوپاتی، آرتروز، تنگی کانال گردن - آرتروز زانو - انواع سردرد ها شامل سردرد های سرویکوژنیک، میگرن

ادامه مطلب