در حال بارگذاري - Loading...

آخرين مطالب منتشر شده در سايت

دکتر سعید خدابخشی - صفحه نخست

» prp

PRP چیست ؟ PRP حروف اول Platelete Rich Plasma به معنای پلاسمای غنی از پلاکت می باشد که از خون خودتان گرفته می شود . و ACT به معنای سلول درمانی است.پلاکتها مسئول لخته شدن خون در پارگیها و بریدگیها می باشند . پلاکتها همچنین روی سطحشان فاکتور رشد دارند که وقتی به داخل پوست تزریق می شوند تولید کلاژن را تحریک می کنند و باعث جوانسازی پوست می شوند.PRP (پلاسمای غنی از پلاکت ) طی سالها در بسیاری از پروسه های پزشکی مانند ترمیم زخم و جراحی مفصل به کار رفته اند.و برای جوانسازی صورت و درمان طاسی وریزش مو از سال ۲۰۰۶ در بریتانیا ،اروپا ، آمریکا ،ژاپن و استرالیا و در یکسال اخیر در ایران استفاده شده است.

ادامه مطلب


» بوتاکس چیست؟عوارض بوتاکس چیست؟

با افزایش سن در نقاط مختلف صورت خطوط چروک ظاهر می شوند . این خطوط بویژه در ناحیه پیشانی ، خط اخم و خطوط دور چشم بعلت انقباض عضلانی بوده و اگر بموقع درمان شود،مانع از تبدیل خطوط موقت انقباض به خطوط دائم (که در حالت استراحت هم وجود دارند)می شوند.با تزریق بوتاکس که نوعی پروتئین حاصل از یک باکتری است می توان از انقباض این عضلات و ایجاد چروک پیشگیری و چروکهای موجود را درمان نمود و چهره ای شادابتر و جذابتر ایجاد کرد.

ادامه مطلب


» آکنه چیست؟راههای درمان و پیشگیری از آکنه چیست؟

آکنه یک بیمارى مزمن است که پیازهاى مو و غدد چربى پوست را درگیر مى‌کند غدد چربى پوست یا غدد سباسه در درم (لایه میانى پوست) قرار دارند. در این بیمارى غدد چربى مسدود مى شوند و جوش و کیست به وجود مى‌آید. آکنه، بسیار شایع است و غالباً در زمان بلوغ شروع مى‌شود. در این دوره، هورمون‌هاى جنسى مردانه (آندروژن‌ها) در پسران و دختران افزایش مى‌یابند و فعالیت غدد چربى را بالا مى‌برند. در نتیجه چربى بیشترى تولید مى‌شود.

ادامه مطلب